Графiк доставки
Сьогоднi
Экспресс-доставка - Доступно
Новою Поштою
Кур'єром по Києву
13:00 - 19:00 - Завантажено На цей час все завантажено
Самовивіз Анни Ахматової 35
15:00 - 20:00 - Завантажено На цей час все завантажено
Завтра
Экспресс-доставка - Доступно
Новою Поштою
Кур'єром по Києву
10:00 - 15:00 - Доступно При підтвердженні замовлення до 18:00
14:00 - 19:00 - Доступно При підтвердженні замовлення до 10:00
18:00 - 23:00 - Доступно При підтвердженні замовлення до 16:00
Самовивіз Анни Ахматової 35
15:00 - 20:00 - Доступно При підтвердженні замовлення до 09:00
Читати повнiстю

FreshMart - інтернет-магазин продуктів харчування

FreshMart – найсмачніший інтернет-магазин продуктів харчування

FreshMart – це онлайн-магазин найрізноманітніших здорових продуктів. У нас ви можете купити свіжі фрукти, овочі, ягоди, солодощі, бакалійну продукцію та багато іншого з доставкою додому. Наразі ми пропонуємо швидку доставку за 90 хвилин у кількох районах Києва та планову доставку у будь-який куточок країни.

Головна мета FreshMart – здорове харчування для всіх!

Кілька слів про нас…

  • Головний принцип роботи – екологічність у всьому. Корисні продукти, задоволені співробітники, щасливі клієнти – все це взаємопов'язано. І, звісно ж, ми намагаємось використовувати екологічне пакування для всіх продуктів, для яких це можливо.
  • Ваш комфорт та здоров'я – на першому місці. Дбайливо добираємо асортимент, покращуємо сервіс доставки – все для того, щоб ви займалися улюбленими справами, а не втомливими пошуками потрібних продуктів.
  • Гарантуємо свіжість та якість. Ми просто не зможемо спати спокійно, якщо ви не будете задоволені та щасливі після отримання замовлення. Продукт не відповідає вашим очікуванням? Повідомте про це, і ми замінимо його або повернемо гроші, якщо це сталось з нашої провини.
  • Всі ми різні… І у нас різні потреби. Тому FreshMart пропонує не лише просто здорову їжу, а й продукти для веганів, сироїдів, людей, що дотримуються безглютенової або безлактозної дієти, надають перевагу органічним продуктам.
  • Ми знаємо та любимо те, що робимо. Понад 10 років доставляємо вам найсмачніше та найздоровіше. І це тільки початок! Далі буде ще краще :)

Що ж, про найголовніше ми розповіли, а словами не наситишся… Тому більше про нас розкажуть чудові продукти, які ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазину. Вперед до смаколиків!

Повнiстю очистити кошик?
Видалити товар?